Recaro - Dětská autosedačka Toria Elite, Prime Silent Grey copy - Hajdi

You are 0.0 away from free shipping

Hlavní stránka - Autosedačky

Recaro - Dětská autosedačka Toria Elite, Prime Silent Grey copy

Recaro 8050038148474 12064 16563
SKU kód: 12064
Recaro - Dětská autosedačka Toria Elite, Prime Silent Grey copy
This item is currently out of stock.
OutOfStock
379,99 €
-0%
379,99 €

If you want to receive notifications when the product is back in stock, you must be registered and .

Nová dětská autosedačka Toria Elite značky Recaro bude k dispozici pro vašedítě již od 15 měsíců až do jeho 12 let. Dětská autosedačka je vyrobena podle nejnovější bezpečnostní normy i-Size, která kombinuje nepřekonatelný jízdní komfort a výjimečný design. Umožňuje snadnou instalaci nebo demontáž sedačky z auta do auta. Vestavěný zvukový systém poskytuje nejlepší zábavu pro malé cestující a zároveň povzbuzuje dítě, aby drželo hlavu v bezpečné oblasti autosedačky. 

Product Details

Všestranná dětská autosedačka Recaro, vyrobená podle nejnovějšího bezpečnostního standardu i-Size, kombinuje bezkonkurenční jízdní komfort s vynikajícím designem.

 

Vybaveno ventilačním systémem, ergonomickou pěnou a odpočinkovou polohou RECAR zajišťuje tichý a pohodlný odpočinek, zatímco vestavěné reproduktory (kolekce Prime) v hlavní části sedadla poskytují zábavu při poslechu oblíbených pohádek a písniček a zároveň chrání hlavu vašeho dítěte v hlavové části sedačky.

 

SEDAČKA, KTERÁ ROSTE S DÍTĚTEM A SNADNO SE PŘIZPŮSOBÍ JEHO RŮSTU:

 

Dětskou autosedačku Toria Elite lze používat od cca 15 měsíců do 12 let dítěte - základna sedačky roste s dítětem. Přechod ze sedadla s 5bodovým bezpečnostním pásem na „podsedák s opěradlem“ je extrémně snadný. Součástí je i pohodlný polštářek pro malé dítě.

 

OZVUČENÍ:

Reproduktory zabudované v opěrce hlavy sedadla, audio přípojka a kapsa na zařízení poskytují zábavu na cestách. Dítě si opře hlavu dozadu a užívá si poslech, zatímco hlava zůstává v bezpečné oblasti hlavy sedadla (pouze u verze PRIME).

 

POKROČILÁ BOČNÍ OCHRANA (ASP):

Odnímatelné chrániče se na dětskou autosedačku snadno a rychle instalují. Při bočním nárazu štít snižuje sílu nárazu, která by mohla působit na tělo dítěte, a poskytuje tak optimální ochranu. Chránič by měl být vždy namontován na dětskou autosedačku na straně obrácené ke dveřím.

 

SYSTÉM VENTILACE VZDUCHU:

Čerstvý vzduch je dobrý pro všechny. To je u dětské autosedačky Toria Elite zajištěno průchodem skrz otvory ve vnější skořepině a síťovinou v potahu sedačky, která umožňuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu.To je nejvyšší možná úroveň pohodlí a pohody. Ať už jste na krátké projížďce k babičce nebo s celou rodinou na cestě k moři – tak malí průzkumníci budou mít při jízdě vždy dobrou náladu.

 

INTUITIVNÍ INSTALACE:

ISOFIX a Top-Tether zajišťují snadnou manipulaci se sedačkou, takže Toria Elite splňuje přísné požadavky bezpečnostní normy i-Size. Tři upevňovací body drží autosedačku na místě a absorbují síly, které by v případě kolize mohly na dítě působit. Jakmile je Toria Elite nainstalována do auta, může zůstat na místě i po přeměně na autosedačku pro starší děti (100-150 cm).

 

NASTAVENÍ NÁKLONU JEDNOU RUKOU:

 

Dětská autosedačka RECARO Toria Elite má tři různé sklony bez ohledu na to, zda je dítě připoutáno vnitřním 5-ti bodovým pásovým systémem nebo později autosedačkou v sedačce pro starší děti. Odpočinková poloha poskytuje veškerý komfort i při spánku. A co je nejlepší: sklon sedačky lze nastavit pouze jednou rukou, i když dítě sedí v sedačce.

 

BEZPEČNOSTNÍ PRVKY PRO KAŽDOU JÍZDU:

 • Energii absorbující skořepina sedadla:

 • v případě nárazu se energie uvolní a pohltí v skořepině autosedačky při nárazu

 

Patentovaný bezpečnostní systém HERO:

 • děti od 76 do 105 cm výšky jsou v sedačce bezpečně připoutány 5bodovým systémem bezpečnostních pásů s patentovaným systémem HERO: integrované ramenní popruhy, vycpávky pásů a hlava sedáku - HERO zabraňuje kroucení nebo sklouzávání bezpečnostních pásů z ramen, přičemž usnadňuje bezpečné a snadné připevnění dítěte k sedačce

 

 • Výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným 5bodovým systémem bezpečnostních pásů:

 • Snadné nastavení umožňuje dítěti ergonomickou polohu sezení a rychlé a bezpečné připevnění k sedačce díky systému HERO a centrálnímu napínacímu pásu (výška dítěte 76 - 105 cm)

 

Měkké podložky:

 • chrání citlivou pokožku dítěte před podrážděním (76 - 105 cm na výšku dítěte)

 

RECAR ergonomická sedací pěna:

 • používá se v automobilovém průmyslu, dokonale se přizpůsobí dětskému tělu a poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí

 

Označení bezpečnostních pásů:

 • správnou instalaci autosedačky usnadňují zelené značky

 

Ergonomický design:

 • spodní boční opěrky usnadňují a ergonomii rodičům umístění dítěte do sedačky

 

Intuitivní ovládání sedačky jednou rukou:

 • žádné komplikace: všechna důležitá nastavení lze snadno provést jednou rukou

 

Vestavěné úložiště bezpečnostních pásů:

 • snadná přestavba na sedačku skupiny II + III - systém 5bodových bezpečnostních pásů lze uložit do konstrukce sedačky.

 

TECHNICKÉ INFORMACE:

Standard:

 • UN R129 / 03

Kategorie:

 • 76 - 150 cm
 • 15 měsíců - 12 let

Vnější rozměry (š / d / v):

 • 43/49/62 cm

Hmotnost:

 • 12,5 kg

 

Dětská autosedačka je kompatibilní se všemi autosedačkami vybavenými logem i-size a téměř se všemi s konektory Isofix.

 

Specifications

Starost 1 - 2 leti, 2 - 3 leta, 3+ leta
Primerno za Fantek, Punčka