Done by Deer | Hajdi.cz

Done by Deer

Done by Deer je dánská společnost, která vstoupila na trh s výrobky pro děti prosinci 2014.  Spojení skvělého designu, inovace a atypického výběru barev jsou vlastnosti, které produkty této značky činí jedinečnými. Právě těmito vlastnostmi je Done by Deer jiné, kdy se rodiče a děti setkávají s roztomilými postavičkami a nadšení je zaručeno.

Přečtěte si více

Skandinávský design, vylepšený o zábavné a hravé funkce, je vytvořen tak, aby vykouzlil úsměv na tvářích těch nejmenších a zároveň jim poskytoval nejvyšší úroveň bezpečnosti v souladu s evropskými standardy. Kombinace krásného designu, inovace a odvážného použití moderních barev staví každý jejich produkt do popředí.

Done by Deer doplňky pro domácnost a hračky jsou určeny pro rodiny, které chtějí zachovat rovnováhu mezi zařizováním dětského pokoje, ale přitom mít na paměti jednoduchost dánského designu, který se prostě hodí k celkové výzdobě. Značka kombinuje moderní skandinávský design s doplňky, které jsou pro děti zábavné a hravé.

Všechny jejich produkty jsou vytvořeny pro vnitřní použití z přírodních materiálů, pod přísným dohledem evropských bezpečnostních norem. Rádi se chlubí tím, že 100% za značkou Done by Deer stojí dánská návrhářka Helene Hjorth (jak Hjorth v dánštině znamená jelen) a její tým designérů. Jejich zvláštní silou je odhalit moderní designové trendy, které následně promění ve 100% příjemné produkty, které nejen vzruší dětskou fantazii, ale jsou i krásným moderním designovým kouskem ve vašem bytě.

Helen a její tým designérů neustále čelí výzvám v oblasti designu, aby každý z jejich produktů vynikl. Nic není ponecháno náhodě a v každém detailu je „jelen“. Rádi se chlubí tím, že jsou 100% oddaní všemu, co dělají. Vytvářejí produkty, které vás budou bavit ve spolupracují s dodavateli, kteří mají stejné priority jako oni, a vytvářejí příjemné pracovní prostředí jak ve firmě, tak mezi jejich obchodními partnery. Snaží se vydat ze sebe 100 %.

položek: 27

na stránku

položek: 27

na stránku