O Hajdi.si - Hajdi

You are 0.0 away from free shipping

O Hajdi.si

Naša zgodba

VŠECHNO TO ZAČALO S DANTEM A EVANEM

Tehdy teprve budoucí maminka Hajdi, kdysi dětská zpěvačka s téměř evergreenovými písničkami „Naš kuža“ (Náš pejsek) a „Petelinček“(Kohoutek), zjistila, že i dětský svět může být zábavný a trendy. A tak vše začalo. Manžel, unavený neustálými přijímáním balíčků jí k narozeninám daroval doménu Hajdi.si, z níž se stala.

Alternativa KLASICKÉ NABÍDKY produktů pro děti

Dante, Hajdi, Evan

Po úspěšném startu internetového obchodu jsme otevřeli fyzickou prodejnu v Celje - Slovinsko. Který se záhy jedním z nejkrásnějších dětských butiků v Evropě, na což jsme obzvlášť hrdí.

Vytvořili jsme obchod pro maminky a miminka, které chtějí něco speciálního. Něco, co dělá každý den o něco krásnějším, o něco zábavnějším. Každý produkt má svůj příběh a vybírají ho maminky, které si váží chvil v životě se svými blízkými, a proto je chtějí každodenní rutinu zpestřit a zjednodušit.

Postaráme se o kočárek, se kterým se novopečená maminka bude ráda procházet po městě. Poskytneme několik volných minut, zatímco si děti budou hrát s nejlepšími hračkami na trhu. A možná se stane úplný opak a rodiče se ke hře s dětmi připojí, naše hračky jsou totiž návykové.

Koutek pro maminky a děti

O VŠE JE POSTARÁNO

V prodejně, kde najdete především skandinávské značky, je i koutek, kde mohou maminky v klidu nakojit a přebalit své děti nebo jim ohřát mléko, nebo příkrm.

Chceme maminkám nabídnout něco víc než jen nakupování, útočiště ruchem světa, kde si mohou odpočinout a načerpat síly, proto jsou vítané i maminky, které nepřišly do obchodu nakoupit.

Kje nas najdeš

LJUBLJANA

Nazorjeva ulica 10, Ljubljana

V červnu 2022 jsme otevřeli náš druhý kamenný obchod, který se nachází v centru hlavního města. S potěšením můžeme konstatovat, že náš obchod je na seznamu bezpečných míst UNICEF, kam se mohou uchýlit děti i dospělí v nouzi. 

Jsme první dětský obchod v centru Lublaně, který svým zákazníkům nabízí rodinný koutek, kde mohou v klidu kojit, přebalovat a krmit miminka a v kuchyni ohřívat kaše a mléko. Všem návštěvníkům nabízíme zdarma kávu, kterou si mohou vychutnat na naší pohodlné pohovce a každý větší nákup zpříjemníme praktickým dárkem. Aby procházky po městě nebyly příliš únavné, mohou si zákazníci v naší prodejně zapůjčit kočárek nebo odrážedlo. 

Otevírací doba:
Pondělí - pátek: 9:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 13:00
Neděle a svátky: zavřeno 

Obchod v Ljubljana

Obchod v Celje

Celje

Stanetova ulica 4, Celje

Náš kamenný obchod, který pokrývá více než 150 metrů čtverečních, najdete v Celje (Slovnsko). Nachází se v budově s duší a více než 200letou historií, neboť původně součástí prostoru byla nejstarší prodejna ve městě Železninar nebo prodejna Rakusch. 

U lahodné kávy zdarma si budete moci prohlédnout krásné a vybrané značky, probrat perfektní dárek s našimi zkušenými poradci a v koutku pro maminky a miminka v klidu nakrmit, nakojit nebo břebalit své ratolesti. 

Při větším nákupu Vám dáme lístek na bezplatné parkování ve městě Celje, který můžete využít při další návštěvě a veškeré zboží zakoupené v prodejně je možné zdarma zaslat na Vaši adresu i následující pracovní den. 

Pracovní čas
Pondělí - pátek: 9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Neděle a státní svátky: zavřeno 

Obrázky řeknou víc než slova

Podatki o podjetju


Hajdi.si d.o.o.
Stanetova ulica 4, 3000 Celje
ID za DDV: SI63089661
Matična številka: 7060700000
Transakcijski račun: SI56 6100 0001 3597 225
(Delavska Hranilnica d.d. Ljubljana)
Paypal naslov: paypal@hajdi.si
E-pošta: info@hajdi.si
Telefon: +386 (0)3 492 68 80