Plačilo in dostava - Hajdi

You are 0.0 away from free shipping

Způsoby platby a doručení objednávky

1. Způsob platby

Poskytovatel umožňuje následující způsoby platby: 

 • převodem na účet správce Hajdi.si d.o.o. (dle nabídky / proforma faktury) Uživatel si může objednat nákup také telefonicky na č. +386 3 492 68 80 Při objednávce je na jeho e-mailovou adresu zaslána faktura, kterou může zákazník zaplatit na poště nebo v bance. Po zaplacení objednávky je zákazníkovi zaslán produkt a faktura. Zaplacením proforma faktury zákazník souhlasí se všeobecnými obchodními podmínkami.
 • kreditní kartou Eurocard / Mastercard, Visa
 • přes PayPal
 • platba kartou Diners je možná pouze v našich obchodních jednotkách

2. Doručení objednávky

Doručení objednávky trvá 2 až 4 pracovní dny po obdržení bankovního převodu nebo platby - víkendech a svátcích nedoručujeme. 

 • Prodejce dodá zboží nebo službu v dohodnutém termínu.
 • Smluvním partnerem pro doručování zásilek je GLS.
 • Náš partner doručuje balíčky dopoledne na adresu zadanou při objednávce.
 • Vzhledem k tomu, že zásilková služba doručuje zboží dopoledne, můžete si také vybrat doručení na jakékoli jiné jméno nebo adresu.
 • Pokud se v době doručení nenacházíte na zamýšleném místě (firma, kancelář atd.), kurýr zanechá zprávu s pokyny pro pozdější vyzvednutí.
 • Pokud kupující neobdrží zboží do několika dnů od odeslání, neprodleně o tom uvědomí poskytovatele.
 • V tomto případě uchazeč zjistí příčiny a informuje kupujícího.

Kolik stojí doprava? 

 • Cena poštovného se odvíjí od množství objednaného zboží. 
 • Při objednávce do 1000 € je poštovné 150,74 Kč.
 • Při objednávce od 1000Kč do 2500 Kč včetně je poštovné 125,20 Kč.
 • Při objednávce nad 2500 Kč je poštovné 99,65 Kč.

Dobírku můžete zaplatit kurýrovi GLS při doručení v hotovosti nebo kreditní / debetní kartou. V případě, že budete za zboží platit kartou (balíky GLS umožňují pouze platbu kartou), bude vám účtován dodatečný bankovní poplatek ve výši 1,43 % z odkupné částky, na kterou vám GLS vystaví fakturu. V případě neúspěšného pokusu o doručení Vám kurýr GLS zanechá zprávu o příchodu zásilky. Ve zprávě je uvedeno číslo balíku a telefonní číslo doručovací služby GLS (01 500 11 90) a také jejich e-mailová adresa (info@gls-slovenia.com). 

Vyzvednutí v balíkomatu: 

Pro příležitostné odesílatele jsou GLS Parcel Stores a Balíkomaty skvělým řešením pro spolehlivou distribuci balíků. Slouží jako pohodlná místa vyzvednutí nebo odevzdání. Prodejny GLS Package Store mají velmi dlouhé pracovní dny a stroje GLS Package jsou k dispozici 24 hodin denně. V České republice je více než 500 obchodů k vyzvednutí palíků a 50 balíkomatů. Platba u Paketomatu je možná pouze KARTOU. Více o balíkomatech čtěte ZDE. Všechny pobočky Parcel Shopu a jejich pracovní dobu si můžete prohlédnout ZDE.

Výkup balíku můžete zaplatit kurýrovi GLS při doručení v hotovosti nebo kreditní / debetní kartou. Při doručení do Paketomatu lze platit pouze kartou. V případě, že za zboží zaplatíte kartou, bude vám účtován dodatečný bankovní poplatek ve výši 1,43 % z odkupní částky, na který vám kurýr GLS vystaví fakturu.

V případě neúspěšného pokusu o doručení Vám kurýr GLS zanechá zprávu o příchodu zásilky. Ve zprávě je uvedeno číslo balíku a telefonní číslo doručovací služby GLS (01 500 11 90) a také jejich e-mailová adresa (info@gls-slovenia.com).

Kam doručíme veškeré objednané zboží? 

Objednané zboží doručujeme do států EU. Balíčky jsou odesílány každý den z centrálního skladu, který se nachází na adrese Hajdi.si d.o.o., Bukovžlak 101, 3000 Celje. 

Poškození dodávky 

Kupující by si měl při převzetí zásilky prohlédnout obsah. V případě poškození zásilky vyplnil kupující FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ PRODUKTU na reklamacije@hajdi.si, kde je dohodnuta výměna produktu. Formulář je dostupný na odkazu:  ZDE: FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ PRODUKTU.

Celje, 13.2.2020.