Splošni pogoji poslovanja - Hajdi

You are 0.0 away from free shipping

Všeobecné obchodní podmínky Hajdi.si d.o.o.


Internetový obchod www.hajdi.si spravuje společnost Hajdi.si d.o.o. Údaje o společnosti jsou následující: 

Celé jméno: HAJDI.SI, internetový prodej d.o.o
Krátké jméno: HAJDI.SI d.o.o.
Adresa: Stanetova ulica 4, 3000 Celje
Transakční účet: SI56 6100 0001 3597 225 (Delavska Hranilnica d.d. Ljubljana)
Registrační číslo: 7060700000
DIČ: SI 63089661
Základní kapitál: 7.500,00 EUR
Paypal adresa: paypal@hajdi.si
E-pošta: info@hajdi.cz
Telefon: +386 3 492 68 80 

Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku Slovinska dne 26. dubna 2016. 

Všeobecné obchodní podmínky pro podnikání a používání webových stránek www.hajdi.si (dále: hajdi.si nebo Hajdi.si d.o.o.) jsou sestaveny v souladu se zákonem o ochraně spotřebitele a dalšími předepsanými právními předpisy pro internetový prodej a takovéto obchodní praktiky. Podmínky se zabývají provozem Hajdi.si a obchodním vztahem mezi Hajdi.si d. Ó. Ó. (dále Hajdi.si d.o.o.), registrovanými uživateli (dále jen uživatelé) a kupujícími zboží nebo služeb (dále jen kupující). 

1. Základní údaje z Hajdi.si

Internetový obchod Hajdi.si je určen k prodeji produktů pro miminka, batolata, děti a rodiče. Více o internetovém obchodě si můžete přečíst  ZDE.

2. Dostupnost informací

Poskytovatel se zavazuje vždy poskytnout kupujícímu následující informace: 

 • totožnost společnosti (název a sídlo, IČ),
 • kontaktní údaje, které uživateli umožňují rychlou a efektivní komunikaci (e-mail, telefon),
 • základní vlastnosti zboží nebo služeb (včetně poprodejních služeb a záruk),
 • dostupnost produktů (jakýkoli produkt nebo služba nabízená na webových stránkách by měla být dostupná v přiměřené době),
 • podmínky dodání produktu nebo provedení služby (způsob, místo a termín dodání),
 • všechny ceny musí být jasně a jednoznačně stanoveny a musí být jasně uvedeno, zda již zahrnují daně a náklady na dopravu,
 • způsob platby a doručení,
 • vysvětlení postupu reklamace včetně všech údajů o kontaktní osobě nebo zákaznickém servisu.

3. Nabídka a původ

Nabídka na internetovém obchodě Hajdi.si se může v určitých případech vzhledem k charakteru podnikání změnit. Všechny ceny jsou konečné, pokud není výslovně uvedeno jinak. Hajdi.si d.o.o. je osobou povinnou k dani, všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny jsou platné v okamžiku zadání objednávky a nemají předem stanovenou platnost. Ceny jsou platné v případě platby výše uvedenými způsoby platby, za výše uvedených podmínek.

I přes naši maximální snahu poskytovat nejaktuálnější a nejpřesnější informace mohou být informace o ceně nepřesné. V tomto případě, nebo v případě, že se během vyřizování objednávky změní cena zboží, poskytovatel umožní kupujícímu odstoupit od koupě, přičemž poskytovatel nabídne kupujícímu řešení, které půjde k oboustranné spokojenosti.

Kupní smlouva mezi prodávajícím a kupujícím je uzavřena v okamžiku, kdy uchazeč potvrdí objednávku (kupující obdrží elektronickou zprávu o stavu Objednávka potvrzena). Od tohoto okamžiku jsou všechny ceny a další podmínky pevné a platí pro poskytovatele i kupujícího.

Akce 

Slevy se nesčítají, pokud není v podmínkách akce uvedeno jinak. Při každém nákupu lze použít jeden slevový kód. Poštovné zdarma se nevztahuje na nákup věcí v akci – není-li uvedeno jinak. Dárky se do akcí nepřidávají. Rovněž není možné uplatnit propagační kód na již zlevněné zboží za účelem dalšího snížení ceny zboží nebo konečné ceny v košíku.

Akce se nevztahuje na dárkové poukazy, nábytek, produkty, které jsou již v akci a produkty značky Bugaboo.

Obrazový materiál a grafika 

Fotografie, obrázky nebo nahrávky zveřejněné v rámci nabídek jsou majetkem společnosti Hajdi d.o.o. nebo jejími dodavateli, obchodními partnery nebo jsou pouze symbolické a neposkytují přesné vlastnosti produktu nebo služby a mohou představovat symbolickou nebo skutečnou službu, nabídku, společnost nebo zboží nebo prodejní kampaň. Přestože se poskytovatel snaží poskytovat přesné fotografie prodávaných položek, všechny fotografie musí být pořízeny jako symbolické. Fotografie nezaručují vlastnosti produktu. 

Názor na produkt 

Poskytovatel neodpovídá za obsah názorů na články napsané návštěvníky. Poskytovatel názorů před zveřejněním přezkoumá a zamítne ty, které obsahují zjevné nepravdy, jsou zavádějící nebo urážlivé. Poskytovatel neručí za informace v názorech a zříká se jakékoli odpovědnosti vyplývající z informací v názorech. 

4. Nákupní proces a faktura

Hajdi.si d.o.o. vystupuje jako společnost, která nabízí zboží nebo služby prostřednictvím internetu a v kamenné prodejně (adresa butikové prodejny: Stanetova ulica 4, 3000 Celje).
Kupující uhradí částku společnosti Hajdi.si d.o.o., a spolu se zbožím nebo službou obdrží také fakturu. Společnost působí v Republice Slovinsko. Produkty zasíláme na území EU. Balíček obsahuje i tištěnou fakturu, kterou zákazník obdrží také na e-mailovou adresu zadanou v procesu objednávky. 

Stavy nákupu 

 • Pořadí ve frontě:
  Po zadání objednávky obdrží zákazník e-mailové upozornění, že objednávka byla přijata do fronty. V tomto kroku má zákazník možnost zrušit objednávku do jedné hodiny. Komplexní informace o stavu a obsahu objednávky jsou kupujícímu vždy k dispozici na webových stránkách poskytovatele. 
 • Objednávka potvrzena:Pokud zákazník objednávku nezruší, přechází objednávka do dalšího zpracování, kdy poskytovatel objednávku zkontroluje, zkontroluje dostupnost objednaného zboží a objednávku potvrdí nebo s uvedením důvodu odmítne. Uchazeč může zavolat kupujícímu na jeho kontaktní telefonní číslo za účelem ověření údajů nebo zajištění správnosti dodávky. Po potvrzení objednávky poskytovatel sdělí kupujícímu e-mailem předpokládanou dodací lhůtu. 
 • Odeslané zboží:
  Uchazeč připraví, odešle zboží v dohodnutém termínu a vyrozumí kupujícího e-mailem. 
 • Vrácení zboží Vrácení zboží je možné do 14 dnů od převzetí zboží. Při vrácení musí být zboží zabaleno v původním obalu a ve stejném množství a nepoškozeno. Zboží se nesmí prát ani jinak používat. Náklady na úhradu nese klient. Stáhněte si formulář pro výměnu. 

Zneužití nákupu 

Po dokončení objednávky obdrží zákazník upozornění na zadaný e-mail. V tomto případě je objednávka přijata do fronty. Kupující má právo odstoupit od smlouvy na dálku ve lhůtě do odeslání zboží (objednávku je nutné zrušit e-mailem na info@hajdi.cz). Je povinné uvést číslo objednávky. E-mailová adresa, ze které rušíte objednávku, se musí shodovat s e-mailovou adresou použitou k potvrzení nákupu. Pokud zákazník objednávku nezruší, jde objednávka do dalšího zpracování. Uchazeč může zavolat kupujícímu na jeho kontaktní telefonní číslo za účelem ověření údajů nebo zajištění správnosti dodávky. Po potvrzení objednávky poskytovatel sdělí kupujícímu e-mailem předpokládanou dodací lhůtu. Smlouva o koupi objednaných věcí mezi kupujícím a poskytovatelem je v této fázi neodvolatelně uzavřena. Ceny jsou platné v okamžiku zadání objednávky a nemají předem stanovenou platnost. 

Jistota nákupu 

Při registraci na Hajdi.si jsou údaje shromažďovány na základě osobního souhlasu fyzické osoby v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Hajdi.si d.o.o. se zavazuje tyto údaje pečlivě a bezpečně uchovávat za účelem nepřetržitého vyřizování objednávek nebo personalizovaného složení nabídky, statistické analýzy a za účelem zlepšování provozu internetového obchodu a služeb. Součástí e-novinek je také exkluzivní nabídka určená pouze pro registrované odběratele. 

5. Postup registrace

Na Hajdi.si může uživatel provést objednávku v internetovém obchodě jako host nebo jako registrovaný uživatel. Proces registrace je snadný a rychlý. Přihlášením na web si vytvoříte vlastní účet, prostřednictvím kterého můžete upravovat své údaje, doručovací adresy, prohlížet stavy objednávek, sledovat je a upravovat.

Uživatelské jméno se skládá z e-mailové adresy, kterou zadáte. Poté obdržíte potvrzovací e-mail s konečnou přihláškou. Registrací na webu máte také větší přehled o nákupu.

6. Komunikace

Poskytovatel bude uživatele kontaktovat prostřednictvím prostředků komunikace na dálku pouze v případě, že uživatel nevznese výslovně námitky.

Reklamní e-maily budou obsahovat následující součásti:

 • budou jasně a jednoznačně označeny jako reklamní sdělení,
 • odesílatel bude jasně viditelný,
 • různé akce, propagace a další marketingové techniky budou takto označeny. Budou také jasně definovány podmínky účasti na nich,
 • bude jasně uveden způsob odhlášení z odběru reklamních sdělení,
 • přání uživatele nedostávat reklamní sdělení bude poskytovatelem výslovně respektováno.

Uživatel se bude moci jednoduchým způsobem přihlásit k odběru e-novinek a odhlásit se z odběru. Oznámení obsahují informace o aktuálních nebo budoucích nabídkách, propagaci hajdi.cz a další reklamní sdělení hajdi.si nebo jejích partnerů. Má se za to, že k přijímání oznámení je nutný osobní souhlas a příjem není možný, pokud to uživatel neuvede při registraci nebo se jinak nepřihlásí k odběru. 

7. Zřeknutí se odpovědnosti

Poskytovatel se maximálně snaží zajistit aktuálnost a přesnost informací zveřejněných na jeho stránkách. Vlastnosti zboží, dodací lhůta nebo cena se však mohou změnit tak rychle, že poskytovatel neopraví informace na webu. V takovém případě poskytovatel oznámí změny objednateli a umožní mu odstoupit od objednávky nebo vyměnit objednanou položku.

Poskytovatel neodpovídá za obsah názorů na články napsané návštěvníky. Poskytovatel názorů před zveřejněním přezkoumá a zamítne ty, které obsahují zjevné nepravdy, jsou zavádějící nebo urážlivé. Poskytovatel neručí za informace v názorech a zříká se jakékoli odpovědnosti vyplývající z informací v názorech.

Přestože se poskytovatel snaží poskytovat přesné fotografie prodávaných položek, všechny fotografie musí být pořízeny jako symbolické. Fotografie nezaručují vlastnosti produktu.

8. Právo zákazníka

Má se za to, že nákup v internetovém obchodě Hajdi.cz byl uskutečněn prostřednictvím smlouvy uzavřené na dálku. Jazykem, ve kterém je smlouva uzavřena, je slovenština. 

V případě smluv uzavřených na dálku má spotřebitel právo (z 43c zákona o ochraně spotřebitele) sdělit společnosti do čtrnácti (14) dnů, že odstupuje od smlouvy, aniž by musel uvádět důvod svého rozhodnutí. zpráva se považuje za včasnou, pokud je zásilka doručena včas. Jediné náklady, které spotřebitel v souvislosti s odstoupením od smlouvy nese, jsou přímé náklady na vrácení zboží. Pokud spotřebitel odstoupí od smlouvy, naše společnost mu vrátí všechny provedené platby v co nejkratším termínu, nejpozději však do 14 dnů od doručení oznámení o odstoupení od smlouvy.

Pokud kupující na výzvu prodávajícího neuhradil částku nebo zálohovou platbu dle předběžné proforma faktury, má se jako pojistka proti vážnosti obchodu za to, že kupující nabídku nepřijal a že smlouva nebyla uzavřena. uzavřel. Hajdi.si d.o.o. neprodleně informovat kupujícího.

9. Všeobecné podmínky účasti ve výherních hrách a dotaznících.

Podmínky účasti ve hrách o ceny na Facebooku 

10. Slevy a slevové kódy

Pokud Hajdi.cz pro zákazníky připravuje kampaně se speciální cenou nebo kódem pro využití slevy, kampaně se vzájemně vylučují, není-li uvedeno jinak. Akce a slevové kódy se vztahují na položky distribuované Hajdi.si d.o.o., pokud není uvedeno jinak. Slevy se nevztahují na nové kolekce a značku Bugaboo. Jsme oficiálním distributorem značek Done by Deer™, Elodie®, Skip Hop, Kid's Concept, A Little Lovely Company, Wild and soft, Wishbone, Babiators, Baghera, Bentley, Bugaboo, Whisbear, Babymoov® a Play & Go®.

Pokud chce zákazník zboží vrátit, je mu vrácena kupní cena. Při opětovném objednání je cena položky taková, jaká je v daném okamžiku uvedena na webových stránkách. Při nákupu však lze uplatnit slevové kódy, které jsou v danou chvíli aktuální.

Celje, 28.11.2018

We automatically place necessary cookies on your device when you visit our website so that our website may be displayed and function properly. We may also place non-necessary analytical and marketing cookies on your device if you choose the “Accept All” option. These cookies collect and analyse different information about your interactions with our website and other websites for targeted advertising purposes.

Please click the Accept All button to agree to the use of all types of cookies or opt out of non-essential cookies by clicking Reject All. See our Cookie Policy to learn more.

×
Managing cookies on the Hajdi website
Mandatory cookies

are cookies that are essential for the proper functioning of the website, whereby the transmission of information in the communication network would not be possible without them. These cookies are also necessary in order for us to offer you the services, which are available on our website. They allow you to log in to the user profile, select the language, agree to the terms and conditions and identify the session of the user. We are not obliged to obtain consent for their use.

Analytical cookies

These cookies help us understand how our visitors use our website. They help us improve the user experience and identify user requirements and trends. We only use these cookies if you have explicitly consented to their use.

Advertising cookies

Third-party plug-ins and tools used as cookies enable various functionalities to work, help us analyse the frequency of visits and how the website is used. If an individual does not agree to the use of these cookies, they will not be installed, while it may however happen, that some interesting features of the website will not be available. We only use these cookies if you have explicitly consented to their use.

Social network cookies

These cookies make it possible for us to provide content for posts on social media and record your actions so that we may provide a more personal and enhanced user experience. We use these cookies only if you are logged into a Twitter, Facebook or Google user account when using the website.

1. General information about cookies 1.1. What are cookies?

Cookies are small text files that most modern websites store on the devices of their visitors, i.e. people who access certain websites on the Internet with their devices. The storing of cookies is under the complete control of the user, since users can easily configure their browser to restrict or disable the storage of cookies.

While visiting the website and its subpages and performing operations on the website, your computer, phone or tablet, automatically or after gaining your explicit consent, stores certain cookies through which various data can be recorded.

1.2. How do they work and why we use them?

Each visitor or shopper is assigned a cookie in order to identify him and ensure traceability at the beginning of each use of the online store. The servers provided to the company by the subcontractor automatically collect data on how visitors, shop owners or shoppers use the online store and store this data in the form of an activity log.

The servers store information about the use of the online store, statistics and IP numbers. Data on the use of the online store by shoppers can be used by the company for compiling anonymous statistics that help us improve the user experience as well as market products and / or services through an online store.

Indirectly and upon obtaining consent, the online store may also store external service cookies on the visitor's or shopper's device (e.g. Google Analytics) which are used to collect data on website visits. Regarding external services, the rules and general conditions on the processing of personal data, which are available at the links below, apply.

2. Permission to use cookies

If the settings of the browser with which you visit the website are such, that they accept all cookies, it means that you agree to their use. In case you do not want to use cookies on this website or you want to remove them, you may follow the procedure below. Removing or blocking cookies may result in suboptimal performance of this website.

3. Mandatory and optional cookies and your consent 3.1. We are not required to gain your consent for the use of mandatory cookies:

Mandatory cookies are cookies, that are essential for the proper functioning of the website, whereby the transmission of information in the communication network would not be possible without them. These cookies are also necessary in order for us to offer you the services, which are available on our website. They enable login into the user profile, language selection, agreeing to the terms and conditions and user session identification.

3.2. Cookies that are not necessary for the normal operation of the website, and for which we are obliged to obtain your consent (optional cookies):

Analytical cookies

These cookies help us understand how our visitors use our website. They help us improve the user experience and identify user requirements and trends. We only use these cookies if you have explicitly consented to their use.

Advertising cookies

Third-party plug-ins and tools used as cookies enable various functionalities to work, help us analyse the frequency of visits and how the website is used. If an individual does not agree to the use of these cookies, they will not be installed, while it may however happen, that some interesting features of the website will not be available. We only use these cookies if you have explicitly consented to their use.

Social network cookies

These cookies make it possible for us to provide content for posts on social media and record your actions so that we may provide a more personal and enhanced user experience. We use these cookies only if you are logged into a Twitter, Facebook or Google user account when using the website.

4. How to manage cookies?

You can manage cookies by clicking on the "Cookie settings" link in the footer of the website.

You can also control and change cookie settings in your own web browser.

In case you want to delete cookies from your device, we advise you to follow the described procedures, by doing so, you will most likely limit the functionality of not only our website but also most other websites, as the majority of modern websites use cookies.